Web Sitemize Hoşgeldiniz. 

Pazariki.com olarak müşterilerimize karşı dürüst olmaya önem veriyoruz, çalışma yöntemimiz ve merak edebileceğiniz konular aşağıda yazılmıştır, lütfen ürün satın almadan önce aşağıda yazan açıklamaları okuyunuz, sitemizden satın aldığınız ürünle beraber açıklamaları okumuş ve kabul etmiş olursunuz.

Sitemizde satılan 4x4 oto aksesuarları haricinde satılan ürünler farklı kişilere ait kullanılmış ürünlerdir ve bu ürünlerin herhangi bir garantileri yoktur. 

Sitemiz üzerinden ve kapıda ödemeli ürün satışı yapılmamaktadır, imkanı olan gelip ürünü görerek elden alabilir gelemeyenler tanıdıkları vasıtasıyla aldırabilirler, bunlar haricinde ödeme alındıktan sonra ürün PTT veya Yurtiçi Kargo ile gönderilir.

Kargoyla gönderilen 2. el ürünlerin paketlenmesine itina gösterilir, kargoya verilen ürün hasar görmesi durumunda sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir gönderici sorumlu tutulamaz iade kabul edilmez. 

2. el ürünler imkanlar dahilinde test edilir ve durumları ilan açıklamasında açıkça belirtilir, test edilemeyen ürünler ‘’çalışma durumu bilinmiyor’’ şeklinde ifade edilir ve bu ürünlere çalışma garantisi verilmez.

Pazariki.com diğer ürün satış siteleri gibi çalışmaz üye olunarak ürün satışı yapılamaz, ilanlarda ürünün detaylı çekilmiş kendi resimleri kullanılır üzerinde Pazariki.com yazılı resimler ürünün kendi resimleridir. 

Ürünler hakkında verilen teknik bilgiler Internet’te bulunan kaynaklardan elde edilip derlenerek ilan açıklamasına yazılmaktadır, ilgilendiğiniz ürün hakkında araştırma yaparak verilen bilgilerin doğrululuğunu teyit etmenizi öneririz aksi taktirde yanlış bilgiden dolayı satıcı sorumlu tutulamaz. 

Sitemiz ürün, fiyat ve kategori olarak sürekli güncellenir. 

Haftanın 7 günü 09:00 / 21:00 arası telefonla arayarak ulaşabilirsiniz. 

Sms, whatsapp, mail ile gönderilen mesajlara cevap verilmemektedir.! 

Telefon görüşmeleri ve yazışmalar kayıt altına alınmaktadır.! 

Fiyatlara kdv dahil değildir.! 

Telefon : ( 0539 ) 485 59 90 

Adres : Ümraniye / İstanbul